4.-6.10.2019

Tučňáci: Ondra, Fanda, Šimon

Bobři: Max, Petr

Gepardi: Honza

Lemuři: Vojta, Drsňák

Z důvodu malé účasti a předpovědi špatného počasí výprava nebyla na Krt, ale na mšeckou chatu.

V pátek jsme se sešli ve čtyři hodiny na vlakovém nádraží a došli na Baštu. Na Baště jsme hráli hry jako například mrazíka, dobývání Bašty a další. Poté, když začalo pršet jsme se navečeřely, zahráli nějaké hry vevnitř a šli spát.

Ráno po snídani jsme vyrazili. Po cestě byly různé úkoly, které obsahovali indicii kam jít dál. Přestože mělo pršet celý den, pršelo pouze asi hodinu. Na chatu jsme dorazili kolem třetí hodiny odpoledne. Na chatě jsme objevili strom rozštípnutý bleskem, navečeřeli se, hráli hry a šli spát.

V neděli jsme uklidili, zahráli ještě další hry a lesem na autobus. A nakonec dojeli autobusem domů. Výprava se všem líbila a všichni přežily.

Výprava na mšeckou (jedomělickou) chatu