Závod vlčat a světlušek

Pouze pro vlčata!

Sraz: 8:10 u Sokolovny ve Slaném
Návrat: cca 17:00 – 18:00 tamtéž

Vzhledem k brzkému času startu a plovoucímu času návratu (dle skončení závodu a vyhlášení), bychom Vás, rodiče, chtěli poprosit o přívoz a odvoz :). Pokud by se našli dva z Vás, kteří by nás dopravili tam a zase zpátky, budeme moc rádi. Jinak bychom byli schopni se dopravit vlastními auty, ale první varianta by pro nás byla schůdnější. Prosím, pokud můžete, ozvěte se na email či telefonicky.

S sebou: oblečení dle počasí, svačinu a pití na celý den, pláštěnku, papír s tužkou, tričko (oddílové skautské nebo jednobarevné) a skautský šátek, pokud máte (i např. benjaminkovský apod.).

Přihlašujte se ZDE.

Bohužel, ještě nemáme ucelené oficiální informace od organizátorů, snad se nebudou ve výsledku moc lišit od zde sdělovaných. To je prozatím vše. Těšme se na závod a mějme se hezky! 🙂 David

Závod vlčat a světlušek

Datum: