Vánoční desítka (Mikeš, Ondra)

8.12.2023 17:00 - 10.12.2023 11:50

Sraz:
Skauti: 8.12.2023 v 17:00 u Domečku
Vlčata: 9.12.2023 v 9:00 u Domečku

Na tuto tradiční vánoční akci pojedou skauti a vlčata v jiný čas. Skauti pojedou již v pátek odpoledne, aby chatu vytopili a vyhnali z ní myši a medvěda. Pojedeme autobusem a přespíme uvnitř chaty. Páteční večer si budou skauti vařit ze surovin, které dostanou v mystery boxu, tak se můžete těšit.

Vlčata mají sraz v 9:00 u Domečku v Slaném, kde na ně bude čekat vedoucí. A tímto bychom chtěli požádat rodiče vlčat o pomoc s odvozem svých dětí až k myslivecké chatě. Z hlavní silnice na Mšec zahnete před samotou Ostrov na lesní cestu. Je tam závora, ale zajistíme její otevření. Vedoucí vám cestu popíše podrobněji, ale přikládám sem i místo, kam by bylo potřeba vlčata dovézt: 50.2166575N, 13.9261706E.

Tímto všem rodičům vlčat děkujeme za pomoc!

Návrat:
Vracet se budeme společně v neděli autobusem. Očekávaný příchod k Domečku je v 11:50.

S sebou:
Spacák, karimatku, 120 Kč na dopravu a tradiční sobotní sekanou k obědu, snídaně na sobotu a neděli, večeři na sobotu, ešus, příbor, hrníček, baterku, hygienické potřeby, teplé oblečení (!), kroj, přezůvky do chaty, toaletní papír, drobné dárky pro své kamarády, cukroví od maminek, babiček a letos vyjímečně i od tetiček na ochutnávku, něco dobrého pro zvířátka (mrkev, jablíčko atd…) K pití bude po celou dobu k dispozici čaj.
Skauti budou mít možnost spát venku, v případě zájmu se na to připravte (stan, opravdu teplé oblečení… já ve vás věřím!)
Nezapomeňte přezůvky do chaty!

Co nás čeká?
Vánoční 10° je tradiční a oblíbená akce 3. oddílu, která se každý rok koná na tradičním místě: Chata Ostrov mezi Mšecí a Jedomělicemi. Čeká nás kouzelný večer se stromečkem a vánočními tradicemi. Určitě si i zazpíváme. Během dne nás čekají výpravy do okolí, venkovní hry a spoustu další zábavy.

Přihlašujte se TU.

Vánoční desítka (Mikeš, Ondra)

8.12.2023 17:00
10.12.2023 11:50