Načítám Akce

800 ,- registrace
750 ,- registrace, pokud jsou 2 sourozenci v oddíle/středisku
700 ,- registrace, pokud jsou 3 sourozenci v oddíle/středisku

Registraci je možné platit v hotovosti (na schůzce/výpravě) nebo na účet — 257687020/0300 — Do poznámky prosím připište jméno registrovaného.
Součástí registrace je časopis + členská karta (https://krizovatka.skaut.cz/organizace/benefity/benefity-karta/556-jake-ma-karta-vyhody) na kterou je ale potřeba průkazová fotografie. Prosíme tedy všechny nováčky, aby poslali fotografii emailem (jakub.kozak@pc-slany.cz) nebo donesli na schůzku.
Pokud si někdo ze stávajících členů, kterým letos bude končit platnost karty, chce změnit fotografii za novější, ať jí přinese na schůzku a nebo pošle emailem. Existuje i možnost dodat potvrzení o studiu a využít tak kartu i jako student – pokud má o tuto variantu někdo zájem, ať do emailu přidá i potvrzení o studiu. Vydání nové průkazky je za poplatek 25 Kč.

REGISTRACE 2020

Zahájení: