Cyklovýprava za krásami Džbánska

7. června 17:00 - 9. června 13:00

Vyrazíme na tradiční červnovou cyklovýpravu. Letos nebudeme na chatě Mšec, nýbrž na chatě v malebné vesničce Bílichov na kraji džbánských lesů.

V pátek nás čekají 2 hodiny jizdy na kole a v sobotu podnikneme půldenní výlet do okolních lesů. V neděli již nás bude čekat pouze návrat domů.

Sraz: v pátek 7.6. v 17:00 u Domečku
Návrat: v neděli po 13. hodině tamtéž

Batohy odvezeme na chatu autem.

S sebou:
Jídlo: Každý člen výpravy bude mít své jídlo na večeři v pátek, sobotní oběd a na obě snídaně. Večeře v sobotu bude v dohodnuté restauraci. Pití si každý bere své.
Oblečení: Oblečení na kolo podle počasí (cyklistická helma je samozřejmostí). Do baťohu oblečení na hry a na večer k ohni. Určitě si vezměte sportovní boty do terénu a na večer bundu. Kdo se bude chtít vykoupat, ať si vezme také plavky a ručník.
Další vybavení: Spacák, karimatku, baterku, nůž, KPZ-tku apod.
Peníze: 250 Kč do restaurace

Z důvodu kapacity chaty budou pravděpodobně starší skauti spat ve stanech na zahradě. Na červnové oddílovce se domluvíme, kdo je vezme.

Těšíme se na hojnou účast skautů i vlčat!
Mikeš a Hrom
Přihlašujte se zde.